Elérhetőségek

Ivánc Község Önkormányzata

Cím: 9931 Ivánc,
Kossuth Lajos utca 119.
Telefon:
+36/94/442-417
+36/94/542-027
E-mail:
ivanc@ivanc.hu


Egyházközségi Jótékonysági Bál

2020.02.11.

 

Egyházközségi Jótékonysági Farsangi Bál –Ivánc 2020.február 22.

,,Aki szűken vet, szűken is arat; s aki bőven vet, bőven arat. Mindenki elhatározásának megfelelően adjon, ne kelletlenül vagy kényszerűségből, mert Isten a jókedvű adakozót szereti. Isten elég hatalmas ahhoz, hogy bőven megadjon nektek minden adományt, hogy mindig és minden tekintetben bőven ellátva készen legyetek minden jótettre."
/Korintusiaknak írt II. levél/

Az Ivánci Római Katolikus Egyházközség nagy örömmel fogadta,  hogy a Magyar Falu Program keretében pozitív támogatói határozat segítségével megújulhat a Plébánia épülete.

Reméljük, hogy a 24 órában jött segítség nemcsak a fizikai megújhodást eredményezi, de a lelki közösség megerősödése is megtörténhet.

A tavalyi év végén elindult a tető felújítása, a külső homlokzat renoválása is. A téli hónapok adta kis pihenő után, ahogy az időjárás engedi minden kapcsolódó munkafolyamat folytatódik.

A közel 22 millió forintos támogatás a belső tér felújítását csak részben fedezi ezért az idei évben fontos feladatunk, hogy az építkezés befejezéséhez szükséges forrásokat előteremtsük, és ebben nagyon számítunk nem csak az Ivánc katolikus közösségének aktív támogatására, de a teljes Ivánci lakóközösség közreműködésére is. A felújítás sikeréhez hozzájárul majd a helyi  Önkormányzat és remélhetőleg a Szombathelyi  Egyházmegye is.

Így a közösségépítési funkció mellett a forrásteremtésnek is egyik első, fontos állomása az idén újjáéledő egyházközségi bál, amelyet 2020. február 22-én rendezünk Iváncon

Házasság heti akció:

Házastársak 1 belépőjegy árával vehetnek részt a rendezvényen

Belépőjegy 2500Ft        Támogatói jegy 5000 Ft

Támogatói jegy igényelhető illetve tombola felajánlás leadható:
Kiss György atyánál  06-30/5955492
Gyarmati Tibor  06-30/7978173
Fritz Attila 06-30/ 6031972
vagy a helyszínen a rendezvény alatt.Vissza az előző oldalra!
Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Ivánc Község Önkormányzata - Magyar